Etkinlik Şehri: Sizi Tanıyan Etkinlik Sitesi

Etkinlik Şehri

Ülkemizde girişimciliğin giderek popüler hale geldiği bir zaman diliminden geçiyoruz. Gün geçmiyor ki, yepyeni ve taze bir İnternet projesi ile karşılaşmayalım. Son zamanlarda gördüğüm en ilginç projelerden biri ise Etkinliksehri.com.

Ne yani bir etkinlik sitesinden mi bahsediyorsun, onu diğer etkinlik sitelerinden farklı kılan özellikleri nelerdir dediğinizi duyar gibiyim. Etkinlik Şehri salt etkinliklerin tanıtıldığı bir site değil, aynı zamanda etkinliğe katılanlarla sürekli iletişimin sürdürülebileceği enteresan bir sosyal ağa dönüşme potansiyeli var. Site sevgili dostum Alparslan Kapani‘nin projesi. Sağolsun kendisi bana siteyi uzun uzadıya tanıttı. Ben de hemen sitede hesabımı oluşturdum ve kendisine geri bildirim veriyorum.

Etkinlik Şehri bir konu hakkında ders vermek, konferansını ya da seminerini İnternet üzerinden duyurmak ve site üzerinden bilet satmak isteyenler için ideal. Aynı zamanda tiyatrolar, konserler ve diğer aktiviteler için de yeni nesil duyuru, ödeme platformu, müşteri ilişkileri, finansal analiz ve kontrol aracı olarak çok etkin şekilde kullanılabilir.

Etkinliksehri.com’da etkinlik oluşturmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Etkinlik ücretsiz ise herhangi bir ücret ödenmiyor. Ücretli bilet satışında ise Etkinliksehri.com satılan her bilet fiyatı üzerinden %4 hizmet bedeli + %3 sanalpos komisyonu almakta. Kesilen toplam %7 komisyona ek olarak kdv hesaplanıyor ve fatura ediliyor.

Eğer siz de etkinliğinizi tanıtmak ya da bilet satmak için faydalı bir platform arayaşındaysanız Etkinliksehri.com size hitap edebilir. İçindeki sosyal ağ sayesinde katılımcılarınızla iletişime ve bilgi alışverişine devam edebilirsiniz.

Şahsen ben kendi eğitimlerimi bu site üzerinden pazarlamayı  düşünüyorum. Bir göz atmanızda sonsuz fayda var efendim. Üye olduktan sonra beni takip etmeye beklerim: https://etkinliksehri.com/p/mert-erkal/131

15. Eylül 2015 by Mert Erkal
Categories: Blog, Sosyal Medya | Tags: , | 2 comments

Comments (2)

  1. Logo mailchimp’i bu kadar andırmasaymış daha iyi olabilirmiş :)

Leave a Reply

Required fields are marked *